


546 ₴
464,10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубики |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 850 |
| Вага (кг) | 0,85 |
| Вага в упаковці, кг | 0,85 |
| Вага, г | 850 |
| Вага | 0,85 кг |
| Тип іграшки | Кубики |
| Висота в упаковці (см) | 36 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 36 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Категорія товару | Кубики та пірамідки |
| Кількість деталей | 16 |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 5 шт |
| Комплект постачання | 16 кубиків (8,5х8,5х8,5 см) |
| Комплектація | 16 кубиків (8,5х8,5х8,5 см) |
| Кількість деталей (шт.) | 16 |
| Кількість предметів у наборі | 16 |
| Матеріали | пластмаса |
| Розмір | 18х18х36 см |
| Розміри паковання | 18х18х36 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Колір | 0,85 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в пакованні (см) | 18 |