
86 ₴
73,10 ₴
Короткий опис: Скакалка Colorplast №2 довжиною 2,7 метри, призначена для стрибків та загальної фізичної активності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 65 |
| Вага (кг) | 0,065 |
| Вага в упаковці, кг | 0,065 |
| Вага, г | 65 |
| Вага | 0,065 кг |
| Тип іграшки | Скакалка |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вік | від 6 років |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категорія товару | Фітнес, гімнастика |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 10х3х5 см |
| Розміри паковання | 10х3х5 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Скакалка |
| Колір | 0,065 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в пакованні (см) | 3 |