

297 ₴
252,45 ₴
Короткий опис: Ігровий набір — кошик з пластиковими фруктами від Бамсик.
Набір використовується для ігрових занять та розвитку уяви під час рольових ігор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Сітка |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 470 |
| Вага (кг) | 0,47 |
| Вага в упаковці, кг | 0,47 |
| Вага, г | 470 |
| Вага | 0,47 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 18 |
| Глибина в упаковці (см) | 31 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 31 |
| Категорія товару | Кухні та кухонні набори |
| Комплект постачання | кішик-1шт, кульки-6 шт., фрукти — 15 шт. |
| Комплектація | кішик — 1 шт., кульки — 6 шт., фрукти — 15 шт. |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Розмір | 31х17х18 см |
| Розміри паковання | 31х17х18 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набір |
| Колір | 0,47 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в пакованні (см) | 17 |