

154 ₴
130,90 ₴
Ігровий набір у вигляді кошика з пластиковими фруктами від бренду Бамсик. У назві товару зазначено відомі характеристики: наявність фруктів для гри та пластиковий матеріал.
Опис складено виключно на основі інформації, вказаної в назві товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вага | 0,15 кг |
| Тип іграшки | Продукти |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категорія товару | Кухні та кухонні набори |
| Комплект постачання | кішик-1шт, фрукти — 6 шт. |
| Комплектація | кішик-1шт, фрукти — 6 шт. |
| Матеріал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Розмір | 19х15х10 см |
| Розміри паковання | 19х15х10 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Продукти |
| Колір | 0,15 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |