
540 ₴
459 ₴
Конструктор Бамсик, модель Цеглинки №2, виконаний у пластиковому виконанні. Набір складається з елементів у вигляді цеглинок для складання конструкцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 860 |
| Вага (кг) | 0,86 |
| Вага в упаковці, кг | 0,86 |
| Вага, г | 860 |
| Вага | 0,86 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 13 |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 40 |
| Категорія товару | Блокові конструктори |
| Кількість деталей | 40 |
| Кількість деталей (шт.) | 40 |
| Кількість предметів у наборі | 40 |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Розмір | 40х13х13 см |
| Розміри паковання | 40х13х13 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,86 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в пакованні (см) | 13 |