
303 ₴
257,55 ₴
Конструктор Бамсик Цеглинки №1 — пластиковий набір у вигляді цеглинок для складання різних конструкцій.
Опис сформовано на основі відомої назви товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,56 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Блокові конструктори |
| Кількість деталей | 24 |
| Кількість деталей (шт.) | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 24 |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Розмір | 25х13х13 см |
| Розміри паковання | 25х13х13 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | Пакет |