
170 ₴
Опис: Гімнастична паличка «Бамсик №6» — спортивний інвентар, призначений для виконання загальних гімнастичних вправ, розминки та вправ на координацію.
Використовуйте під наглядом тренера при виконанні складних вправ. Поєднуйте з іншими вправами для поліпшення техніки, гнучкості та координації.
Зберігати в сухому місці та очищувати відповідно до рекомендацій виробника. Перед першими заняттями ознайомтеся з інструкцією та правилами безпеки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Вага | 0.29 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 290 |
| Вага (кг) | 0,29 |
| Вага в упаковці, кг | 0,29 |
| Вага, г | 290 |
| Тип іграшки | Паличка |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 150 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 150 |
| Категорія товару | Спортивні ігри |
| Матеріали | пластик |
| Розмір | 150х3х3 см |
| Розміри паковання | 150х3х3 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Паличка |
| Колір | 0,29 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в пакованні (см) | 3 |