
537 ₴
456,45 ₴
Набір фігурок букв від Бамсик призначений для вивчення абетки.
Набір містить фігурки букв української абетки, що використовуються для навчання та ознайомлення з літерами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 810 |
| Вага (кг) | 0,81 |
| Вага в упаковці, кг | 0,81 |
| Вага, г | 810 |
| Вага | 0,81 кг |
| Тип іграшки | Літери |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Категорія товару | Навчання |
| Комплект постачання | ігрове поле(37х37см) та літери |
| Комплектація | ігрове поле(37х37см) та літери |
| Матеріал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 37х37х7 см |
| Розміри паковання | 37х37х7 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Літери |
| Упаковка | термоплівка |
| Колір | 0,81 |
| Ширина (см) | 37 |
| Ширина в пакованні (см) | 37 |
| Мова | українська |