




129 ₴
109,65 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вага | 0,15 кг |
| Тип іграшки | Розвиваючі |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 17 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Категорія товару | Навчання |
| Комплект постачання | 40 магнітних елементів |
| Комплектація | 40 магнітних елементів |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 13х9 см |
| Розміри | 13х9 см |
| Розміри паковання | 11х3х17 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Розвиваючі |
| Колір | 0,15 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в пакованні (см) | 3 |