





364 ₴
309,40 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 750 |
| Вага (кг) | 0,75 |
| Вага в упаковці, кг | 0,75 |
| Вага, г | 750 |
| Вага | 0,75 кг |
| Тип іграшки | Календар |
| Висота в упаковці (см) | 33 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 33 |
| Глибина в упаковці (см) | 49 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 49 |
| Категорія товару | Навчання |
| Комплект постачання | магнітна планшетка, лист з магнітами, шнурок |
| Комплектація | магнітна планшетка, лист з магнітами, шнурок |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 46х30 см |
| Розміри | 46х30 см |
| Розміри паковання | 49х1х33 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Календар |
| Упаковка | картон |
| Колір | 0,75 |
| Ширина (см) | 1 |
| Ширина в пакованні (см) | 1 |
| Мова | українська |