





187 ₴
158,95 ₴
Пазл-віммельбух від Ludum під назвою «Дім з котами».
Комбінація пазла та віммельбуху з можливістю різних варіантів складання (6 варіантів гри).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUDUM |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вага | 0,13 кг |
| Тип іграшки | Пазл |
| Висота в упаковці (см) | 19 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 19 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Категорія товару | Пазли |
| Кількість деталей | 120 елементів |
| Кількість деталей (шт.) | 120 елементів |
| Кількість предметів у наборі | 120 елементів |
| Матеріали | картон |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 23,2х16,7 см |
| Розміри | 23,2х16,7 см |
| Розміри паковання | 25х4х19 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Колір | 0,13 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в пакованні (см) | 4 |
| Мова | українська |