



380 ₴
323 ₴
Macik представляє м?яку іграшку у вигляді лінивця висотою 48 см.
М?яка іграшка у формі лінивця від Macik, висота — 48 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Macik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вага | 0,16 кг |
| Висота в упаковці (см) | 48 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 48 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Брязкальця та прорізувачі |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 20х6х48 см |
| Розміри паковання | 20х6х48 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Тварини |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,16 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в пакованні (см) | 6 |