

189 ₴
160,65 ₴
Набір для творчості Strateg BLOCKY «Дві Вежі» призначений для складання конструкцій з міні-цеглинок. Процес збирання дозволяє поетапно створити дві вежі з окремих елементів.
Міні-цеглинки легко поєднуються між собою, що робить складання захопливим і зрозумілим. Набір підходить для творчих занять та розвитку навичок конструювання.
Характеристики| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 320 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Вага в упаковці, кг | 0,32 |
| Вага, г | 320 |
| Вага | 0,32 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Вік | від 5 років |
| Висота (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Категорія товару | Інші конструктори |
| Кількість деталей | 159 |
| Комплект постачання | 159 гіпсових цеглинок, клей, комплект додатк. елем |
| Комплектація | 159 гіпсових цеглинок, клей, комплект додатк. елем |
| Кількість деталей (шт.) | 159 |
| Кількість предметів у наборі | 159 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 12х8,5 см |
| Розміри | 12х8,5 см |
| Розміри паковання | 14х4х12 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Конструктор |
| Колір | 0,32 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в пакованні (см) | 4 |
| Мова | українська |