
102 ₴
86,70 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 8 років |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Банка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,11 кг |
| Тип іграшки | Лізуні |
| Вік | від 8 років |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Комплект постачання | банка, помпоні, слайм |
| Комплектація | банка, помпоні, слайм |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 6х6х5 см |
| Розміри паковання | 6х6х5 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Лізуні |