
115 ₴
97,75 ₴
Пазл «Свинки» складається з 12 елементів і призначений для складання зображення з тематикою свинок. Простий формат робить процес збирання зрозумілим та захопливим.
Характеристики| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Енергія плюс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 240 |
| Вага (кг) | 0,24 |
| Вага в упаковці, кг | 0,24 |
| Вага, г | 240 |
| Вага | 0,24 кг |
| Тип іграшки | Пазл |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 21 |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Категорія товару | Пазли |
| Кількість деталей | 12 елементів |
| Кількість деталей (шт.) | 12 елементів |
| Кількість предметів у наборі | 12 елементів |
| Матеріали | картон |
| Розмір | 30х42 см |
| Розміри | 30х42 см |
| Розміри паковання | 32х4х21 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Колір | 0,24 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в пакованні (см) | 4 |