
217 ₴
Іграшка трактор з причепом є цікавою моделлю для сюжетно-рольових ігор. Наявність причепа розширює ігрові можливості та робить гру більш різноманітною.
Трактор оснащений інерційним механізмом, що дозволяє йому рухатися вперед після поштовху. Корпус виготовлений з металу, що забезпечує міцність і надійність конструкції.
Характеристики| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трактор |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,13 кг |
| Тип іграшки | Трактор |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Матеріали | полімерні матеріали, метал |
| Стать | Хлопчик |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розмір | 25х7х9 см |
| Розміри паковання | 25х7х9 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Спецтехніка |
| Упаковка | Коробка |