





218 ₴
185,30 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 240 |
| Вага (кг) | 0,24 |
| Вага в упаковці, кг | 0,24 |
| Вага, г | 240 |
| Вага | 0,24 кг |
| Тип іграшки | Розвиваючі |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Вік | від 6 років |
| Висота (см) | 21 |
| Глибина в упаковці (см) | 31 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 31 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Комплект постачання | постер, 72 багатор.наліпки, кнопки-піни, маркер з |
| Комплектація | постер, 72 багатор.наліпки, кнопки-піни, маркер з |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 41х60 см |
| Розміри | 41х60 см |
| Розміри паковання | 31х4х21 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 0,24 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в пакованні (см) | 4 |
| Мова | українська |