
128 ₴
Яскраве та привабливе брязкальце, створене, щоб робити прогулянки з малюком ще цікавішими. Компактне та легке, воно легко кріпиться до ручки чи поручня коляски і миттєво привертає увагу дитини приємними звуками та контрастними кольорами.
Ідеальний компаньйон для щоденних прогулянок і коротких поїздок — додає яскравих емоцій і комфортної розваги для малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 80 |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Вага в упаковці, кг | 0,08 |
| Вага, г | 80 |
| Вага | 0,08 кг |
| Тип іграшки | Брязкальця |
| Висота в упаковці (см) | 46 |
| Вік | від 3 місяців |
| Вікова група | від 3 місяців |
| Висота (см) | 46 |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 3 місяців |
| Довжина (см) | 4 |
| Категорія товару | Брязкальця та прорізувачі |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 46х4х13 см |
| Розміри паковання | 46х4х13 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Брязкальця |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,08 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в пакованні (см) | 13 |