





144 ₴
122,40 ₴
Гіпсова розмальовка Strateg "Яскравий сад" — це творчий набір, який надихає дітей створювати яскраві фігурки власними руками. У комплекті є гіпсові заготовки та фарби, завдяки яким можна розмалювати елементи саду так, як підкаже уява.
Набір розвиває дрібну моторику, уважність, творче мислення та посидючість. Готові фігурки можна використовувати для ігор або як прикрасу в дитячій кімнаті.
Гіпсова розмальовка Strateg "Яскравий сад" — чудова ідея для подарунка юним художникам і цікаве заняття для дозвілля вдома.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 3 років |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип іграшки | Набори з гіпсу |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 4 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Комплект постачання | гіпсова фігурка, пензлик, фарби |
| Комплектація | гіпсова фігурка, пензлик, фарби |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 20х4х14 см |
| Розміри паковання | 20х4х14 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набори з гіпсу |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,1 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в пакованні (см) | 14 |