









139 ₴
118,15 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 140 |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Вага в упаковці, кг | 0,14 |
| Вага, г | 140 |
| Вага | 0,14 кг |
| Тип іграшки | Набори для ліплення |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Категорія товару | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | маса для ліплення 11шт*10г, інструкція |
| Комплектація | маса для ліплення 11шт*10г, інструкція |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 8х5х25 см |
| Розміри паковання | 8х5х25 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,14 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |