
171 ₴
Казкова розмальовка, що запрошує малюків до яскравої творчої забави. Весела героїня — модна ципа — надихає на експерименти з кольором і формою, допомагає розвивати уяву та дрібну моторику. У комплекті є все необхідне, щоб миттєво почати творити пальчиками.
Дайте дитині змочити пальчики фарбами і вільно нанести їх на сторінки — це чудовий сенсорний досвід і спосіб самовираження. Після гри роботи можна виставити як маленьку виставку або використати для декору.
Ідеально підходить для сімейного творчого часу, святкових занять та щоденних арт-пригод.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Art Craft |
| Вікова група | Від 3 років |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 180 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,18 |
| Вага, г | 180 |
| Вага | 0,18 кг |
| Тип іграшки | Розмальовки |
| Висота в упаковці (см) | 25 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 25 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Жанр | Дитячі |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Кількість фарб | 12 |
| Кількість кольорів | 12 |
| Комплект постачання | полотно, дерев. підрамник, пальчикові фарби, кріпл |
| Комплектація | полотно, дерев. підрамник, пальчикові фарби, кріпл |
| Орієнтація | Квадрат |
| Орієнтація картини | Квадрат |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 25х25 см |
| Розміри | 25х25 см |
| Розміри паковання | 25х25х0,2 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Розмальовки |
| Упаковка | термоплівка |
| Колір | 0,18 |
| Ширина (см) | 0,2 |
| Ширина в пакованні (см) | 0,2 |
| Мова | українська |