

464 ₴
Витончена композиція у м'яких відтінках і золотистих акцентах створює атмосферу розкоші та спокою. Набір з металізованими фарбами додає живопису особливого сяйва, що грає на світлі і підкреслює текстуру пелюсток.
Працюйте поступово, даючи фарбам висохнути між шарами, і експериментуйте зі світлом — так золоті акценти засяють по-новому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Art Craft |
| Жанр | Квіти |
| Кількість кольорів | 13 |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень складності | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Тип іграшки | Набір для розпису за номерами |
| Вік | від 14 років |
| Вікова група | Від 14 років |
| Дитячий вік | від 14 років |
| Категорія товару | Картини за номерами Квіти |
| Кількість фарб | 13 |
| Комплект постачання | полотно, дерев.підрамник, акрил.фарби, пензлі |
| Орієнтація картини | Вертикальна |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 40х80 см |
| Розміри | 40х80 см |
| Розміри паковання | 40х80х0,2 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набір для розпису за номерами |
| Упаковка | термоплівка |
| Мова | українська |