
106 ₴
90,10 ₴
В'язка маса DankoToys "Smile Slime" — це пружна та весела іграшка, що дарує безліч позитивних емоцій дітям і дорослим! Її можна м’яти, розтягувати, стискати або ділити на частини — вона завжди повертається до своєї форми.
Слайм Smile Slime — чудовий подарунок для творчих ігор і веселих експериментів. Він обов’язково сподобається дітям і дорослим, адже грати з ним — справжнє задоволення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Вікова група | Від 5 років |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 80 |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Вага в упаковці, кг | 0,08 |
| Вага, г | 80 |
| Вага | 0,08 кг |
| Тип іграшки | Лізуні |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 5 років |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 7 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 27 |
| Комплект постачання | іграшка "Smile"-1шт,лизун в пакеті-3шт, інструкція |
| Комплектація | іграшка "Smile"-1шт,лизун в пакеті-3шт, інструкція |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 7х7х7 см |
| Розміри паковання | 7х7х7 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Лізуні |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 0,08 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в пакованні (см) | 7 |