
196 ₴
Стильне поєднання міцності та реалістичності. Металева конструкція надає товару солідного вигляду та витривалості під час активних ігор, а звукові та світлові ефекти роблять кожну поїздку більш емоційною й захопливою.
Подарунок, який порадує як малюків, так і дорослих колекціонерів. Сприяє розвитку уяви та дрібної моторики під час ігрових сценаріїв і перегонів.
Проста в експлуатації та невибаглива в догляді: зберігайте поза вологим середовищем і протирайте сухою тканиною, щоб зберегти яскравість фарби та форму кузова.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вага | 0,13 кг |
| Тип іграшки | Машинка |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 7 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Звуковитий ефекти | є |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Матеріал | комбіновані матеріали, метал |
| Матеріали | комбіновані матеріали, метал |
| Розмір | 15х7х7 см |
| Розміри паковання | 15х7х7 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,13 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в пакованні (см) | 7 |
| Елемент живлення | батарейка |