
113 ₴
96,05 ₴
Ерудит — це компактна версія класичної словесної гри, яка перетворює вечір у сімейне або дружнє змагання інтелекту і винахідливості. Гра стимулює мислення, словниковий запас та уважність, даруючи море емоцій за кожним ходом.
Гра пропонує динамічні раунди, де кожен учасник по черзі складає слова та отримує бали за винахідливість. Просте правило і велика кількість варіантів ходів роблять партії різноманітними та непередбачуваними.
Ерудит — відмінний вибір для тих, хто любить інтелектуальні розваги в компактному форматі: беріть у подорож, на пікнік або використовуйте для сімейних вечорів, коли хочеться повеселитися й корисно провести час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вага | 0,25 кг |
| Вид | Розвиваючі |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Вік | від 8 років |
| Висота (см) | 3 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 36 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 36 |
| Жанр | Логічні |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 20 |
| Комплект постачання | картки гравців-3шт, картки питання-відповіді 90шт; |
| Комплектація | картки гравців-3шт, картки питання-відповіді 90шт; |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Матеріал | картон |
| Матеріали | картон |
| Призначення | Для компанії |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 36х25х3 см |
| Розміри паковання | 36х25х3 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,25 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |
| Мова | українська |