


316 ₴
268,60 ₴
Дитина стає маленьким дослідником: шукає «дім» для кожної фігури, порівнює контури і малюнки, зіставляє форми з відповідними рамками. Така діяльність сприяє розвитку уважності, спостережливості та здатності помічати тонкі відмінності між предметами.
Це гра, яка формує вміння уважно дивитися, помічати деталі та робити усвідомлений вибір — перший крок до логічного мислення, мовлення і впевненості в собі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,47 кг |
| Тип іграшки | Розвиваючі |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Сортери |
| Комплект постачання | 18 рамок-вкладишів для геометр.фігур |
| Комплектація | 18 рамок-вкладишів для геометр.фігур |
| Матеріали | Дерево |
| Розмір | 20х6х16 см |
| Розміри паковання | 20х6х16 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Мова | українська |