
237 ₴
Стильна та міцна іграшка, виконана в привабливому дизайні, що імітує справжній автомобіль. Металевий корпус додає відчуття якості та надійності, а продумані деталі роблять її привабливим об'єктом для гри та колекціонування.
Яскраві вогні і динамічні звукові ефекти створюють атмосферу реальної поїздки: дитина може уявити собі справжні пригоди, перегонки або рятувальні операції. Звуки і світло підсилюють емоційний контакт з іграшкою та стимулюють гру.
Ця машинка Tian Du поєднує в собі естетику, інтерактивність та якість, даруючи багато годин захоплюючої гри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вага | 0,13 кг |
| Тип іграшки | Машинка |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 16 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Звуковитий ефекти | є |
| Категорія товару | Колекційні машинки |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 16х6х7 см |
| Розміри паковання | 16х6х7 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,13 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в пакованні (см) | 7 |