


643 ₴
546,55 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 670 |
| Вага (кг) | 0,67 |
| Вага в упаковці, кг | 0,67 |
| Вага, г | 670 |
| Вага | 0,67 кг |
| Тип іграшки | Набір для ванної |
| Висота в упаковці (см) | 43 |
| Вік | від 18 місяців |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Висота (см) | 43 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 23 |
| Категорія товару | Іграшки для ванної |
| Матеріал | безпечний пластик |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Розмір | 23х13х43 см |
| Розміри паковання | 23х13х43 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набір для ванної |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,67 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в пакованні (см) | 13 |