

97 ₴
82,45 ₴
Весела та яскрава розфарбовка, що переносить у сонячний світ Ріо з кумедними героями, тропічними пейзажами та святковим настроєм. Ідеальна для творчих ігор вдома або як приємний подарунок для маленьких художників.
Кожна сторінка пропонує цікаві сюжети для розфарбовування та місця для прикрашання за допомогою наліпок. Робота з набором стимулює уяву, допомагає відпрацьовувати координацію рухів та розвивати відчуття кольору. Наліпки легко клеяться й додають роботам завершеного вигляду.
Розфарбовка з наліпками Rio — барвистий спосіб провести час із користю та натхненням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Від 3 років |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вага | 0,05 кг |
| Тип іграшки | Розмальовки |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 21 |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 27 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Матеріал | папір, картон |
| Матеріали | папір, картон |
| Розмір | 21х27х0,2 см |
| Розміри паковання | 21х27х0,2 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Розмальовки |
| Колір | 0,05 |
| Ширина (см) | 0,2 |
| Ширина в пакованні (см) | 0,2 |