
228 ₴
Ця яскрава і міцна іграшка поєднує в собі простоту керування й захоплюючі ефекти: рух за інерцією, веселий звуковий супровід та світлові ефекти, що роблять гру ще цікавішою.
Стильний трактор із рухомим причепом виконаний із приємних на дотик матеріалів і має реалістичні деталі, які заохочують до сюжетної гри. Інерційний механізм дозволяє відправити машинку в рух простим штовхом, а вбудовані звукові й світлові ефекти оживляють кожну подорож.
Іграшка підходить для домашніх ігор та веселих пригод на дворі. Легко очищується вологою тканиною і зберігає привабливий вигляд після тривалого використання.
Чудовий вибір для веселих ігор та розвитку навичок у дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трактор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,2 кг |
| Тип іграшки | Трактор |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення | батарейка |
| Звуковитий ефекти | є |
| К-ть батарейок | 3шт*1,5V AG13 (в комплекті) |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 29х8х9 см |
| Розміри паковання | 29х8х9 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип елементів живлення | 3шт*1,5V AG13 (в комплекті) |
| Упаковка | Коробка |
| Елемент живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*1,5V AG13 (в комплекті) |