


523 ₴
444,55 ₴
Жвава та барвиста іграшка, що миттєво привертає увагу дітей і дарує години активної гри. Цей автобус поєднує простий інерційний рух із приємними звуковими та світловими ефектами, створюючи атмосферу справжньої подорожі.
Іграшка стане відмінним подарунком для маленького шанувальника машинок і пригод. Використовуйте її в сюжетних іграх, дидактичних заняттях або як яскравий елемент ігрової колекції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автобус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вага | 0,45 кг |
| Тип іграшки | Автобус |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 14 |
| Глибина в упаковці (см) | 33 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 33 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Звуковитий ефекти | є |
| К-ть батарейок | 3шт*LR44 (в комплекті) |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 33х10х14 см |
| Розміри паковання | 33х10х14 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Міський транспорт |
| Тип елементів живлення | 3шт*LR44 (в комплекті) |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,45 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |
| Елемент живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*LR44 (в комплекті) |