





122 ₴
103,70 ₴
Quiz — жвава карткова розвага, яка робить відгадування захопливою пригодою. На кожній картці містяться візуальні підказки, що допомагають впізнати тварину або відгадати, про кого йдеться. Гра розвиває спостережливість, асоціативне мислення та інтуїцію.
Гра чудово підходить для зустрічей з друзями чи сімейних вечорів — весела та проста у освоєнні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип іграшки | Розвиваючі |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 11 |
| Глибина в упаковці (см) | 3 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 3 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | Від 2 до 6 |
| Комплект постачання | 32 картки (10х7 см) |
| Комплектація | 32 картки (10х7 см) |
| Кількість учасників | Від 2 до 6 |
| Матеріал | картон |
| Матеріали | картон |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 11х3х19 см |
| Розміри паковання | 11х3х19 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 0,1 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в пакованні (см) | 19 |
| Мова | українська |