


352 ₴
299,20 ₴
Легко, весело і дуже корисно — гра, яка вчить бачити емоції та швидко реагувати. Це чудний спосіб провести час разом, поки діти (і дорослі!) розвивають важливі навички.
Розмір пакування: 27.2*5.3*21
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 330 |
| Вага (кг) | 0,33 |
| Вага в упаковці, кг | 0,33 |
| Вага, г | 330 |
| Вага | 0,33 кг |
| Тип іграшки | Настільна гра |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 21 |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 28 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | 4 комплекта кубиків, дзвоник, картки з завданнями |
| Комплектація | 4 комплекта кубиків, дзвоник, картки з завданнями |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 28х6х21 см |
| Розміри паковання | 28х6х21 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,33 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в пакованні (см) | 6 |