


619 ₴
526,15 ₴
Деталізована іграшка з живими візуальними та звуковими ефектами, створена для активної гри й колекціонування.
Модель оснащена підсвічуванням фар та звуковими сиренами, які активуються кнопками на даху. Інерційний механізм дозволяє машині рухатися від простого поштовху, роблячи гру динамічною та реалістичною.
Іграшка підходить для дітей дошкільного віку та старше, а також для колекціонерів мініатюрних автомобілів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вага | 0,5 кг |
| Тип іграшки | Поліцейська машина |
| Висота в упаковці (см) | 19 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 19 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Звуковитий ефекти | є |
| К-ть батарейок | 3шт*1,5V AG13/LR44 (в комплекті) |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Масштаб | 1:16 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 30х12х19 см |
| Розміри паковання | 30х12х19 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Спецслужби |
| Тип | Поліцейська машина |
| Тип елементів живлення | 3шт*1,5V AG13/LR44 (в комплекті) |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,5 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |
| Елемент живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*1,5V AG13/LR44 (в комплекті) |