


676 ₴
574,60 ₴
Чарівна лялька — чудовий подарунок, який відкриває двері у світ уяви. Вона створена, щоб дарувати радість і надихати на сюжетні історії та нові пригоди.
Лялька має компактний розмір, що робить її зручною для дитячих рук та легковаговим супутником у подорожах і щоденних прогулянках.
Стильний одяг та аксесуари дозволяють поєднувати образи, вигадувати вбрання і розвивати відчуття стилю через гру.
Увага до деталей — продуманий дизайн і приємні на дотик матеріали роблять цю ляльку надійним і приємним супутником у тривалих іграх.
Чудовий вибір для дітей, які люблять створювати власні сюжети, експериментувати з образами та розвивати творче мислення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 33 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Тип іграшки | Лялька |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 17 |
| Глибина в упаковці (см) | 8 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 8 |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Ляльки та аксесуари |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 17х8х36 см |
| Розміри паковання | 17х8х36 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,4 |
| Ширина (см) | 36 |
| Ширина в пакованні (см) | 36 |