

397 ₴
337,45 ₴
Опис: Яскравий блоковий конструктор, створений для розкриття фантазії та розвитку моторики. Набір містить велику кількість міні-блоків різних форм і кольорів, що дозволяє створювати як прості, так і складні моделі.
Чудовий вибір для тих, хто любить будувати, експериментувати з формами та вчитися через гру. Компактні елементи легко з'єднуються й роз’єднуються, що робить процес збирання інтуїтивним і захопливим.
Результат гри: розвиток уяви, посилення концентрації уваги та задоволення від створення власних проєктів. Набір стане прекрасним подарунком для дітей, які полюбляють конструювати й творити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Тубус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 390 |
| Вага (кг) | 0,39 |
| Вага в упаковці, кг | 0,39 |
| Вага, г | 390 |
| Вага | 0,39 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 14 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Категорія товару | Блокові конструктори |
| Кількість деталей | 240 |
| Кількість деталей (шт.) | 240 |
| Кількість предметів у наборі | 240 |
| Матеріали | Пластик |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 14х14х16 см |
| Розміри паковання | 14х14х16 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Колір | 0,39 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |