
446 ₴
379,10 ₴
Компактний і яскравий набір міні-блоків для важливих моментів творчості та навчання. Ідеальний вибір для дітей, які люблять створювати власні світи з маленьких елементів: від будиночків та машин до вигаданих персонажів і фантазійних споруд.
Подарунок, що надихає: цей конструктор стане чудовим презентом для маленького творця, який любить вчитися через гру і створювати свої унікальні проєкти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вага | 0,5 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 11 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Категорія товару | Блокові конструктори |
| Кількість деталей | 333 |
| Кількість деталей (шт.) | 333 |
| Кількість предметів у наборі | 333 |
| Матеріали | Пластик |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 11х32х11 см |
| Розміри паковання | 11х32х11 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,5 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в пакованні (см) | 32 |