
326 ₴
277,10 ₴
Ніжний та романтичний образ для маленьких шанувальниць казкових історій. Лялька вирізняється витонченим стилем, приємними на дотик матеріалами та продуманим дизайном, що надихає на творчі ігри.
Ідеальний вибір для подарунка, який дарує радість і довгі години захоплюючих пригод.
Підтримуйте дитячу уяву, створюючи історії разом з лялькою Emily Romantic — ігри з нею сприяють розвитку емпатії та соціальних навичок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вага | 0,25 кг |
| Тип іграшки | Ляльки |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Ляльки та аксесуари |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Дівчинка |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Розмір | 23х35х6 см |
| Розміри паковання | 23х35х6 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Ляльки з аксесуарами |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,25 |
| Ширина (см) | 35 |
| Ширина в пакованні (см) | 35 |