









393 ₴
334,05 ₴
"Схопи першим" — це захоплива розвивальна гра, що тренує уважність, логіку та швидкість реакції. Ідеально підходить для сімейних вечорів, дитячих садків і навчальних центрів.
Ця гра допоможе дитині весело провести час і розвивати важливі навички у грі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вага | 0,35 кг |
| Тип іграшки | Настільна гра |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | 2+ |
| Комплект постачання | 27 фішок, 3 ігрових кубики |
| Комплектація | 27 фішок, 3 ігрових кубики |
| Кількість учасників | 2+ |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріали | дерево |
| Розмір | 24х16х7 см |
| Розміри паковання | 24х16х7 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,35 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |