



526 ₴
447,10 ₴
Як зацікавити дитину людським тілом? Запропонуйте їй скласти людину шар за шаром! Цей 5-рівневий дерев’яний пазл знайомить дітей з анатомією у формі гри — від зовнішнього вигляду до внутрішніх органів, м’язів, кровоносної системи та скелета.
?? Це не просто пазл — це гра, що вчить бачити людину глибше, поєднуючи знання з допитливістю та відкриваючи себе шар за шаром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вага | 0,6 кг |
| Тип іграшки | Розвиваючі |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категорія товару | Сортери |
| Кількість деталей | 38 |
| Кількість деталей (шт.) | 38 |
| Кількість предметів у наборі | 38 |
| Матеріали | дерево |
| Розмір | 16х23х2 см |
| Розміри паковання | 16х23х2 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Колір | 0,6 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в пакованні (см) | 23 |
| Мова | українська |