

298 ₴
253,30 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 17 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 473 |
| Вага (кг) | 0,473 |
| Вага в упаковці, кг | 0,42 |
| Вага, г | 420 |
| Вага | 0,42 кг |
| Тип іграшки | Посуд |
| Висота в упаковці (см) | 37 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 37 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Кухні та кухонні набори |
| Кількість деталей | 17 |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 8 шт |
| Кількість деталей (шт.) | 17 |
| Матеріал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Стать | Для дівчаток |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Розмір | 37х26х16 см |
| Розміри паковання | 37х26х16 см |
| Світлові ефекти | Немає |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Кухня та кулінарія |
| Тип | Посуд |
| Колір | 0,42 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |