
123 ₴
104,55 ₴
Яскрава і весела іграшка, яка повертає улюблену просту забаву з дитинства. Пружинка «Веселка» вабить око насиченими кольорами і завжди створює святковий настрій у грі.
Грайлива пружинка дарує миттєве задоволення: веселий стрибок по сходах або несподіваний трюк у руках — і усмішка гарантована. Вона надихає на нові ідеї для ігор і збирає компанію навколо спільного веселощів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Веселка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 80 |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Вага в упаковці, кг | 0,08 |
| Вага, г | 80 |
| Вага | 0,08 кг |
| Тип іграшки | Веселка |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 8 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 8 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 8х8х11 см |
| Розміри паковання | 8х8х11 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | 0,08 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в пакованні (см) | 11 |