
511 ₴
434,35 ₴
Оживіть морські пригоди — стильний корабель у формі акули, що миттєво привертає увагу й запрошує до гри. Ця іграшка поєднує захопливий дизайн з ефектами звуку та світла, створюючи атмосферу маленького театру прямо в дитячій кімнаті.
Іграшка стимулює сюжетно-рольову гру, розвиває уяву та дрібну моторику, сприяє створенню нових історій і колективних ігор з друзями. Вона прекрасно підходить як яскравий акцент у різноманітних ігрових сценаріях і як подарунок для маленьких дослідників.
Подаруйте хвилю емоцій — цей корабель-акула приносить багато радості та незабутніх ігор завдяки світловим і звуковим ефектам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 460 |
| Вага (кг) | 0,46 |
| Вага в упаковці, кг | 0,46 |
| Вага, г | 460 |
| Вага | 0,46 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 23 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Звуковитий ефекти | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Хлопчик |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 23х14х21 см |
| Розміри паковання | 23х14х21 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Пірати |
| Тип | Набір |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,46 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в пакованні (см) | 21 |
| Елемент живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |