
155 ₴
Робот трансформер пластиковий — стильна іграшка, що поєднує в собі захопливу механіку перетворення та привабливий дизайн. Він легко переходить з одного образу в інший, спонукаючи дитячу уяву до нових історій і рольових сцен.
Робот-трансформер стане чудовим доповненням до колекції та джерелом нових сюжетів для щоденних ігор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип іграшки | Трансформер |
| Висота в упаковці (см) | 25 |
| Вік | від 6 років |
| Висота (см) | 25 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Категорія товару | Роботи і трансформери |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 25х5х16 см |
| Розміри паковання | 25х5х16 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Кіно та мультфільми |
| Упаковка | планшет |
| Колір | 0,1 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |