



201 ₴
Витончений витвір мистецтва, натхненний кольоровими вітражами, який дарує інтер’єру благородний блиск і глибину. Кожен кристал створює ефект мозаїки, що живе при будь-якому світлі, перетворюючи процес творення на справжнє медитативне задоволення.
Розмістіть картину в зоні відпочинку, робочому кабінеті або на видному місці вітальні — вона миттєво оживить атмосферу та стане акцентом інтер’єру. Вітражна могутність підкреслить індивідуальність простору й подарує відчуття затишку та стилю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Жанр | Тварини |
| Орієнтація | Квадрат |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вага | 0,35 кг |
| Тип іграшки | Алмазний живопис |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Категорія товару | Набори для рукоділля |
| Комплект постачання | полотно, стразі, ручка-стилус, лоток, гель-клей, д |
| Комплектація | полотно, стразі, ручка-стилус, лоток, гель-клей, д |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Орієнтація картини | Квадрат |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 30х30 см |
| Розміри | 30х30 см |
| Розміри паковання | 30х30х2 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Алмазний живопис |
| Упаковка | термоплівка |
| Колір | 0,35 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |