





163 ₴
138,55 ₴
Зануртесь у космічну атмосферу: витончена ілюстрація з експонатами планетарію, зоряним куполом та відвідувачами створює цікаву та нагадуючу історію картину для складання.
Задоволення від процесу, відчуття досягнення після завершення та яскравий декор, який можна використати для прикраси інтер'єру або як тему для розмов про космос і науку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 220 |
| Вага (кг) | 0,22 |
| Вага в упаковці, кг | 0,22 |
| Вага, г | 220 |
| Вага | 0,22 кг |
| Тип іграшки | Пазл |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Вік | від 6 років |
| Висота (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категорія товару | Пазли |
| Кількість деталей | 150 |
| Кількість деталей (шт.) | 150 |
| Кількість предметів у наборі | 150 |
| Матеріали | картон |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 39х28 см |
| Розміри | 39х28 см |
| Розміри паковання | 17х6х20 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Колір | 0,22 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в пакованні (см) | 6 |