





128 ₴
Яскравий та безпечний набір, що відкриває світ руху та пригод для маленьких дослідників. Кожен елемент продуманий так, щоб дитина із задоволенням складала зображення й розвивала базові навички гри.
Почніть з простих зображень, допомагайте з підказками, заохочуйте дитину розповідати про транспорт на картинках. Поступово ускладнюйте завдання, щоб підтримувати інтерес і розвивати навички самостійної гри.
Пазл Dodo Baby — це невелика подорож для великої уяви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,14 кг |
| Тип іграшки | Пазл |
| Вік | від 18 місяців |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Категорія товару | Пазли |
| Комплект постачання | 4 пазлові картинки |
| Комплектація | 4 пазлові картинки |
| Матеріали | картон |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 15х7х18 см |
| Розміри паковання | 15х7х18 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |