





575 ₴
488,75 ₴
Створи власний стиль — барвистий комплект, що надихає на виготовлення прикрас та милих аксесуарів. Цей набір розроблений для того, щоб пробуджувати уяву, дарувати задоволення від ручної роботи і дозволяти отримати оригінальний результат, зроблений своїми руками.
Простий у використанні і зручний як для самостійної гри, так і для творчих зустрічей з подругами. Матеріали підібрані так, щоб процес був комфортним, а готові роботи — стильними й приємними на дотик.
Включіть музику, зберіть компанію або займіться творчістю наодинці — експериментуйте з поєднаннями кольорів і форм, створюйте авторські композиції. Набір підтримає фантазію та допоможе створити багато приємних миттєвостей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 950 |
| Вага (кг) | 0,95 |
| Вага в упаковці, кг | 0,95 |
| Вага, г | 950 |
| Вага | 0,95 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 29 |
| Вік | від 8 років |
| Висота (см) | 29 |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 29 |
| Категорія товару | Навчання |
| Комплект постачання | блокнот на пружині(17,6х25см), 10 двостор.маркерів |
| Комплектація | блокнот на пружині(17,6х25см), 10 двостор.маркерів |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Для дівчат |
| Стать дитини | Для дівчат |
| Розмір | 29х5х29 см |
| Розміри паковання | 29х5х29 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Набір |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,95 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в пакованні (см) | 5 |