






135 ₴
114,75 ₴
Яскравий пошуковий пазл, що запрошує у захопливу подорож по галактиці смішних персонажів, невідомих планет і дивовижних деталей. Кожна сцена створена так, щоб розвивати уважність і фантазію, перетворюючи складання на справжню пригоду.
Відкрийте двері у Божевільний космос — зберіть картину, знайдіть усі сюрпризи та подаруйте собі і близьким купу усмішок і приємних спогадів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 320 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Вага в упаковці, кг | 0,32 |
| Вага, г | 320 |
| Вага | 0,32 кг |
| Тип іграшки | Пазл |
| Висота в упаковці (см) | 19 |
| Вік | від 6 років |
| Висота (см) | 19 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Категорія товару | Пазли |
| Кількість деталей | 100 елементів |
| Комплект постачання | 100 елементів, 8 двосторонніх карток |
| Комплектація | 100 елементів, 8 двосторонніх карток |
| Кількість деталей (шт.) | 100 елементів |
| Кількість предметів у наборі | 100 елементів |
| Матеріали | картон |
| Розмір | 47х33 см |
| Розміри | 47х33 см |
| Розміри паковання | 19х6х23 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Колір | 0,32 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в пакованні (см) | 23 |