
137 ₴
Живий світ у дитячих руках: яскравий ігровий набір, що переносить малят у чарівний мікросвіт трави й квітів. Фігурки комах і декоративні рослини спонукають до дослідження, уявних пригод і творчих сюжетів, пробуджуючи інтерес до природи.
Різноманітні фігурки комах у поєднанні з рослинними елементами й аксесуарами для декорування ігор — усе це дозволяє створювати сцени, влаштовувати міні-ландшафти і придумувати ролі для кожного персонажа.
Цей набір — чудовий спосіб заохотити дитину досліджувати навколишній світ, розвивати фантазію та весело проводити час в грі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Тубус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Категорія товару | Тварини та комахи |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 20х5х5 см |
| Розміри паковання | 20х5х5 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Комахи |
| Тип | Набір |
| Колір | 0,1 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в пакованні (см) | 5 |